Psycholožka / psycholog (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové hledá psycholožku / psychologa, případně sociální pracovnici / pracovníka s terapeutickým výcvikem do týmu INTERVENČNÍHO CENTRA HRADEC KRÁLOVÉ.

Nástup duben 2020 nebo dle dohody.

V Intervenčním centru Hradec Králové poskytujeme podporu, poradenství a provázení lidem ohroženým domácím násilím a jejich blízkým starším 16 let v rámci Královéhradeckého kraje.

Náplň práce:

  • poskytování individuálního psychologického poradenství obětem domácího násilí v Hradci Králové
  • vedení dokumentace,
  • týmová spolupráce.

Nabízíme:

  • rozmanitou a smysluplnou práci na 0,4 úvazku v malém pracovním týmu,
  • mzdu od 10 800 Kč/přepočet na úvazek 0,4/ a čtvrtletní odměny,
  • 5 týdnů dovolené a stravenky v hodnotě 100,-Kč,
  • zázemí stabilní neziskové organizace,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • systematické zaškolení do problematiky domácího násilí,
  • podporu odborného růstu formou metodického vedení, supervize a vzdělávání,
  • možnost podílet se na rozvoji služby.
  • případně je možnost dohodnout se na spolupráci formou DPP, DPČ

Požadujeme:

  • v případě sociální pracovnice/pracovníka – vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a započatý akreditovaný psychoterapeutický výcvik.
  • v případě psychologa – dokončené VŠ vzdělání v oboru psychologie,
  • trestní bezúhonnost,
  • schopnost týmové spolupráce.

Výhodou:

  • výcvik krizové intervence
  • orientace v problematice domácího násilí

V případě Vašeho zájmu zašlete do 24. února 2020 v elektronické podobě na emailovou adresu: prihlaska1@charitahk.cz – životopis a motivační dopis. K ústním pohovorům budou pozváni vybraní uchazeči/ky, termín 2. kola výběrového řízení bude oznámen emailem.

Pro více informací se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Forejtkovou, vedoucí střediska, tel: 774 591 382

e-mail: prihlaska1@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz