Sociální pracovník (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové hledá sociálního pracovníka/pracovnici do týmu Intervenčního centra Hradec Králové nástup leden 2019. V Intervenčním centru Hradec Králové poskytujeme podporu, poradenství a provázení lidem ohroženým domácím násilím a jejich blízkým starším 16 let v rámci Královéhradeckého kraje.

Náplň práce:
  • Sociální pracovníka/pracovnice v intervenčním centru: Případová práce s osobami ohroženými domácím násilím v ambulantní a terénní formě
  • Agenda spojená s nabízením pomoci osobě ohrožené po vykázání násilné osoby Policií ČR
  • Vedení dokumentace
  • Týmová a mezioborová spolupráce (zejm. s orgány sociálně právní ochrany dětí a Policií ČR)
  • Prezentace a propagace služby

Nabízíme:

  • Rozmanitou a smysluplnou práci na 0,9 (v budoucnu dle dohody) v malém pracovním týmu Mzdu od 20 700,- Kč / 0,9 úv. a pravidelné čtvrtletní odměny
  • Zázemí stabilní neziskové organizace 5 týdnů dovolené a stravenky v hodnotě 100,-Kč
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Systematické zaškolení do problematiky DN
  • Podporu odborného růstu formou metodického vedení, supervize a vzdělávání
  • Možnost podílet se na rozvoji služby
  • Různorodé benefity pro volný čas

Požadujeme:

  • Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxi v sociálních službách min. 1 rok
  • Schopnost týmové spolupráce

V případě Vašeho zájmu zašlete do 5. listopadu 2018 v elektronické podobě na emailovou adresu: prihlaska1@charitahk.cz životopis (uvítáme v něm kontakty na osoby, které by mohly poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení) včetně prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): a motivační dopis. K ústním pohovorům budou pozváni vybraní uchazeči/ky, termín 2. kola výběrového řízení bude oznámen emailem. Pro více informací se můžete obrátit na Mgr. Kateřinu Forejtkovou, vedoucí střediska, tel: 774 591 382 Intervenční centrum pro osoby ohrožené domácím násilím Kotěrova 847, Hradec Králové 500 03 http://www.charitahk.cz/nase-strediska/intervencni-centrum1/.

e-mail: prihlaska1@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz