Sociální pracovník (Hradec Králové)

Oblastní charita Hradec Králové hledá pro Charitní pečovatelskou službu pracovníka/pracovnici na pozici sociální pracovník.

Nabízíme:
  • hlavní pracovní poměr na plný úvazek
  • základní mzdu: od 23 000,- Kč/ úv. 1,00 + čtvrtletní odměny
  • rozmanitou a smysluplnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu při zácviku na pracovní pozici
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • další zaměstnanecké benefity – např. vstupenky do kina, na koncerty,…

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ)
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, zodpovědnost, týmovost
  • komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu
  • praxe v sociálních službách min. 2 roky
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • dobrou znalost práce na PC

Pracovní náplň:

  • jednání se zájemci o službu
  • případová práce s klienty
  • vedení dokumentace
  • mezioborová spolupráce

V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou na adresu prihlaska1@charitahk.cz následující dokumenty:

  • motivační dopis
  • strukturovaný životopis
  • kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
  • prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen „GDPR“) o ochraně osobních údajů souhlas k jejich zpracování.“

Nástup možný ihned nebo dle dohody. K dalšímu jednání Vás budeme kontaktovat. Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel. č.: 777 736 013, 774 516 098.

e-mail: prihlaska1@charitahk.cz
web: http://www.charitahk.cz