Psycholog (Tábor)

Rodinné centrum Radost hledá psychologa, psycholožku.

Náplň práce:
  • plánování a vedení individuálních, párových i rodinných konzultací – terapie, poradenství, krizová intervence dle zakázky s klientem
  • ve spolupráci se sociálním pracovníkem zajišťování služby Asistovaného kontaktu a Asistovaného předávání
  • komunikace se spolupracujícími institucemi a organizacemi
  • vedení evidencí, vytváření záznamů
  • dle možností a potřeby spolupráce při vytváření projektů, propagaci služeb či strategickém plánování

Požadujeme:

  • VŠ – obor psychologie
  • dobrá znalost poradenských a terapeutických postupů (vytváření zakázky, práce s emocemi, zrcadlení, orientace v problematice vztahů)
  • praxe s poradenskou prací s klienty všech věkových skupin včetně dětí
  • kurz krizové intervence či terapeutický výcvik (i započatý) výhodou
  • psychickou stabilitu, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, týmového ducha

Nabízíme:

  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení
  • úvazek 0,5 až 0,8
  • pružnou pracovní dobu dle domluvy
  • další vzdělávání v psychosociální oblasti, supervize, intervize
  • možnost seberealizace, práce v mladém a otevřeném týmu

Nástup: říjen 2016

Životopis a motivační dopis zasílejte do 1. 9. 2016

e-mail: info@rcradost.cz
web: http://www.rcradost.cz/