Ředitel občanského sdružení (Chrudim)

Občanské sdružení Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici ředitel.

  • Předpokládaný nástup: 01.02.2014
  • Pracoviště: Chrudim
  • Pracovní úvazek: 1,0
  • Doba pracovního poměru : na dobu určitou

Požadavky na pozici:

  • VŠ / VOŠ vzdělání
  • min. 5 letou zkušenost s vedením týmu
  • min. 3 letou zkušenost s finančním řízením
  • zkušenost s projektovou činností v oblasti pomáhajících oborů nebo sociálních služeb
  • manažerské dovednosti s důrazem na finanční management a personální oblast
  • časová flexibilita a spolehlivost
  • trestní bezúhonnost
  • velmi dobré organizační a reprezentativní vystupování
  • dobrý psychický a fyzický stav

Pracovní náplň:

  • Zastupování a prezentace sdružení
  • Vedení týmu
  • Realizace strategického plánu organizace
  • Zlepšování vnitřních řídících procesů a zvyšování efektivity
  • Personální řízení a vedení personální agendy
  • Projektové a finanční řízení
  • Řízení Public relations
  • Realizace Fundraisingu

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost seberealizace v zavedené organizaci
  • ohodnocení odpovídající oborovému a regionálnímu standardu
  • profesní podporu (supervizi) a spolupráci v týmu
  • dovolenou v rozsahu 5 týdnů

Uchazeč zašle elektronicky:

  • strukturovaný životopis
  • motivační dopis
  • prohlášení o bezúhonnosti
  • souhlas s poskytnutím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení

Kontaktní osoba: Milan Štorek, ředitel, tel.:739 253 793, e-mail: milan@sance.chrudim.cz

Přihlášky zasílejte na mail: milan@sance.chrudim.cz. Předmět zprávy: Výběrové řízení – ředitel

Termín uzávěrky 1.kola: 15.12.2013

Výběrové řízení je dvoukolové. Vybraní uchazeči, kteří splní kvalifikační kritéria budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne počátkem ledna (termín bude upřesněn). K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty. Vyhrazujeme si právo neobsadit pracovní pozici.

Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese www.sance.chrudim.cz

e-mail: milan@sance.chrudim.cz
web: http://www.sance.chrudim.cz/