Rodinný průvodce (Praha)

Organizace A DOMA z. s. hledá do projektu Dva životy Praha kolegu / kolegyni na pozici: Rodinného průvodce.

Pracovní náplň:

  • realizace individuálních a motivačních setkání s rodinnými pečovateli, kteří se sami hlásí do projektu
  • diagnostické návštěvy v domácím prostředí s cílem identifikovat problematické situace při péči
  • vypracování plánu podpory a doporučení jednotlivých odborníků z multidisciplinárního týmu
  • průběžné posouzení realizace prvních návštěv a revize stávající podpory
  • ukončení a zhodnocení při závěrečných návštěvách rodinných pečujících
  • spolupráce s konzultantem pro slaďování osobního a pracovního života
  • účast na diseminačních workshopech

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oborech sociální práce, psychoterapie, speciální pedagogika
  • zkušenosti práce s rodinami a členy rodin, kteří jsou zatíženi péčí o blízké, znalost problematiky opečovávaných (osoby od 18 let, zdravotní postižení či senioři)
  • sociální cítění a dovednost identifikovat problémy a potřeby pečujících
  • rozhled v oblasti psychosociálních dopadů péče o rodinné příslušníky a opečovávané osobyAnalytické myšlení a schopnost koordinovat multidisciplinární tým
  • aktivní naslouchání, empatie a komunikace
  • dobrá znalost práce s PC, Excel a Word

Nabízíme:

  • pracovní úvazek 0,75 na dobu určitou s nástupem dle dohody
  • pracovní dobu je možné časově přizpůsobit
  • mzda 22.500,- Kč hrubého
  • služební telefon a PC
  • pracoviště u metra “C” Pankrác
  • účast ve velice prestižním projektu, který je komplexním zaměřením na podporu pečujících osob v České republice ojedinělý. Podpora je pro rodinné pečující natolik atraktivní, že se sami do projektu hlásí.

Výběrové řízení bude probíhat v měsíci listopadu a zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV.

e-mail: administrativa@adoma-os.cz
web: http://adoma-os.cz