Sociální pracovnice/pracovník (Černovice)

Centrum sociálních služeb Domažlice, p.o. Domov Černovice přijme sociální pracovnici/pracovníka do Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem na dobu určitou -zástup za mateřskou dovolenou.

Náplň práce:
  • administrativní práce
  • přímá péče s uživateli služby či jejich zákonnými zástupci
  • komunikace s rodinou klienta

Požadujeme:

  • způsobilost k právním úkonům
  • bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost
  • odbornou způsobilost podle § 110 zákona o sociálních službách
  • orientaci v zák. o soc. službách č. 108/2006 Sb.
  • empatii
  • citlivý přístup k lidem
  • komunikativnost a odpovědný přístup k práci souhlas s psychologickými testy
  • výhodou uchazečů je praxe se seniory a řidičský průkaz “B”

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • další vzdělávání pracovníků v sociálních službách
  • smlouvu na dobu určitou
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování nástup v květnu

Přihlášky posílejte na email: personalni@cssdomazlice.cz.

web: http://www.cssdomazlice.cz