Sociální pracovník a Pracovník v soc.sl (Cheb)

Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví hledá Sociálního pracovníka nebo Pracovníka v sociálních službách nově vznikajících sociálních služeb FOKUS – Cheb v rámci projektu financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Projekt: Vytvoření sítě služeb péče o osoby s duševním onemocněním na území Karlovarského kraje

Místo výkonu práce: Cheb a jeho okolí

Náplň práce:
Individuální sociálně rehabilitační práce s klienty s duševním onemocněním a rodinnými příslušníky formou case managementu
Skupinová práce s klienty
Týmová spolupráce
Spolupráce s dalšími sociálními a zdravotnickými službami

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr
Možnost být u zrodu nové sociální služby a pracovního týmu
Kontinuální vzdělávání v oboru
Zajímavou, nestereotypní a samostatnou práci s klienty
Práci v malém týmu
Platové ohodnocení dle tarifů platných pro sociální služby
25 dní dovolené
Motivačně nastavený systém osobního ohodnocení

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Výhodou SŠ vzdělání v oborech požadovaných dle § 110 a § 116 zákona o sociálních službách.
VÝHODOU JE VZDĚLÁNÍ V OBORU ZDRAVOTNÍ SESTRA, PSYCHIATRICKÁ SESTRA či ERGOTERAPEUT
Řidičský průkaz skupiny B
Základní znalost práce s PC

Vítáme:
Vysokou míru motivace pro práci s lidmi s duševním onemocněním
Proaktivní a konstruktivní přístup v řešení nastalých situací
Schopnost práce v týmu
Pozitivní přístup v řešení problémů
Zkušenost s prací s osobami s duševním onemocněním
Osobnostní předpoklady pro přímou práci s klienty
Částečná znalost anglického jazyka výhodou

Prosíme o zaslání:
Životopisu
Motivačního dopisu na cca půl strany A4 na téma: „Proč chci pracovat pro Fokus Cheb a proč bych měl být vybrán zrovna já.“ V motivačním dopise nám také sdělte důvod Vaší hlavní motivace pro práci v dané oblasti.

Vybrané uchazeče budeme kontaktovat v průběhu února.
Bližší informace vám poskytne: Lenka Vagnerová, Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví
Další informace naleznete na www.rpkk.cz

Zasláním svého životopisu, popř. odpovědí na inzerát souhlasíte, aby Vaše osobní údaje byly zpracovány a uchovány v souladu zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů