Sociální pracovník a Vedoucí služby (Telč)

ŘEDITEL OBLASTNÍ CHARITY JIHLAVA VYPISUJE VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍCH POZIC: SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / VEDOUCÍ SLUŽBY pro pracoviště NÍZKOPRAHOVÉ ZAŘÍZENÍ PRO DĚTI A MLÁDEŽ ZASTÁVKA TELČ

Specifické požadavky

  • Odpovídající kvalifikace dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • Věk minimálně 21 let
  • Orientace v problematice sociálních služeb
  • Zkušenost v oblasti nízkoprahových služeb pro děti a mládež výhodou
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Případně osobnostní předpoklady pro práci vedoucího (zkušenosti z obdobné pozice výhodou)
  • Ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Obecné předpoklady

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Znalost práce na PC (MS Office, grafické programy, internet)
  • Vysoká míra odpovědnosti a kreativní přístup k práci

Nabízíme

  • Pracovní poměry na 1,0 nebo 0,5 úvazku dle dohody
  • Místo výkonu práce Telč
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání, práce pod supervizí
  • Zaměstnanecké výhody
  • Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci
  • Práci v přátelském a dynamickém kolektivu a prostor pro realizaci vlastních nápadů

Náplň práce

  • Přímá kontaktní práce s uživateli služeb – realizace volnočasových a preventivních aktivit
  • Sociální poradenství pro děti, dospívající a mladé dospělé
  • Spolupráce s rodiči, školami a návaznými institucemi
  • Administrativa související s poskytovanými službami
  • Metodická a koncepční činnost
  • Případně vedení malého týmu kontaktních/terénních pracovníků

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis (na téma „Co očekávám od práce v NZDM a co mohu nabídnout“, v rozsahu 1x A4) zasílejte do 7. 7. 2015 na adresu NZDM ZASTÁVka Telč, Slavíčkova 387, 588 56 TELČ, nebo na e-mail: petra.novakova@jihlava.charita.cz.

Bližší informace k volné pracovní pozici podá Mgr. Petra Nováková, tel.: 734 435 283. Výběrové řízení proběhne 17. 7. 2015. Uchazeči vybraní pro účast ve výběrovém řízení budou informováni telefonicky po uzávěrce přihlášek do výběrového řízení.

e-mail: petra.novakova@jihlava.charita.cz
web: http://jihlava.charita.cz/volna-mista/socialni-pracovnik-vedouci-sluzby-nizkoprahoveho-zarizeni-pro-deti-a-mladez-zastavka-telc/