Sociální pracovník (Balková)

Správa uprchlických zařízení MV hledá sociálního pracovníka/sociální pracovnici na pracoviště ZZS Balková.

Požadujeme:
  • VOV/VŠ vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • ŘP skupiny B s praxí – aktivní řidič
  • znalost práce s MS Office
  • multikulturní toleranci, organizační schopnosti a pečlivost
  • komunikační dovednosti
  • zkušenost s vytvářením volnočasových aktivit

Co budete dělat:

  • samostatný výkon specializovaných agend péče o cizince v nepříznivé sociální situaci
  • vstupní pohovory s novými klienty
  • zajišťování sociálně-právního poradenství
  • monitoring životní situace jednotlivých klientů
  • koordinace a tvorba činností souvisejících s prevencí vzniku sociálně patologických jevů ve vztahu ke klientovi – zastávání role informátora, administrátora, diagnostika, zprostředkovatele a poradce
  • spolupráce s orgány státní správy, nevládními organizacemi a dalšími externími subjekty včetně psychologů

Na co se můžete těšit:

  • jsme stabilní, stále se rozvíjející organizace, která je součástí Ministerstva vnitra nabízíme zajímavou a zodpovědnou činnost
  • platové zařazení ve třídě 10 podle NV č.564/2006 Sb. v platném znění + osobní ohodnocení
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • fond kulturních a sociálních potřeb
  • stravování, případně ubytování v místě pracoviště
  • nabízíme Multi-sport kartu
  • možnost využití zvýhodněných mobilních tarifů pro členy rodiny 5
  • dnů indispozičního volna, 5 týdnů dovolené apod.
Místo výkonu práce: Zařízení pro zajištění cizinců Balková
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Nástup: dle dohody

U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření k posouzení psychické způsobilosti, která je předpokladem pro výkon povolání sociálního pracovníka při práci s našimi klienty. Pokud vnímáte naši pracovní nabídku jako příležitost a novou motivaci, neváhejte nám poslat Váš profesní životopis spolu s motivačním dopisem prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

e-mail: rvyskocil@suz.cz
web: www.suz.cz