Sociální pracovník/ce (Praha)

Dům tří přání v Praze příjme sociálního pracovníka / sociální pracovnici na plný úvazek.

Náplň práce:

Přímá práce s klienty (rodiny s ohroženými dětmi), SAS pro rodiny s dětmi a SPOD
Samostatné vedení rodin s ohroženým dítětem v roli klíčového pracovníka.
Velmi úzká komunikace s pracovníky OSPOD a se spolupracujícími organizacemi
Administrativa spojená s přímou klientskou prací (zprávy o průběhu služby pro OSPOD a soudy, záznamy konzultací, vedení spisů apod.).

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oblasti sociální práce a příbuzných oborů (v rámci zákona č. 108/2006 Sb. § 110 – sociální pracovník)
schopnost práce v týmu
osobnostní zralost
praxe v pomáhajících profesích minimálně 2 roky,
praxe v sociální oblasti, resp. v práci s ohroženými dětmi vítána.

Upřednostňujeme zájemce s ukončeným či započatým akreditovaným sebezkušenostním psychoterapeutickým výcvikem

Nabízíme:

práci v rozvíjející se organizaci působící v zajímavé oblasti
možnost supervize a dalšího vzdělávání
malý pracovní tým
prostor pro invenci a realizaci vlastních nápadů,
finanční ohodnocení odpovídající úrovni běžné v neziskovém sektoru
– smlouva na dobu neurčitou

Nástup: srpen – září 2015

V případě zájmu, prosím, zašlete do 22.6.2015 motivační dopis a strukturovaný životopis.
Kontaktní osoba: Bc. Radka Košňarová

web: http://www.dumtriprani.cz/