Sociální pracovník/ce ve skupinových aktivitách (Brno)

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Sociální rehabilitace hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/ice ve skupinových aktivitách.

Rádi bychom rozšířili nabídku vzdělávacích aktivit pro naše klienty, a proto hledáme člověka:
– se zkušenostmi s vedením zážitkových aktivit i s výukou ve skupině
– se znalostmi a dovednostmi v oblasti měkkých kompetencí
– s nápady na aktivity pro uživatele služby – který umí lidi kolem sebe aktivizovat a povzbudit

Dále požadujeme:
– vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
– trestní bezúhonnost
– uživatelskou znalost práce s PC (OS, kancelářské balíky) a s kancelářskou technikou
– výhodou je absolvovaný nebo započatý sebezkušenostní či terapeutický výcvik
– výhodou je znalost metody CH-Q

Náplň práce:
– lektorování a trénink měkkých kompetencí v rámci workshopů a skupinových aktivit
– účast na poradách, intervizích a supervizích
– administrativní práce související s poskytováním služby

Nabízíme:
– práci na 0,5 úvazek (do konce roku 2014)
– příjemné pracovní prostředí a dobré technické zázemí
– zodpovědnou a samostatnou náplň práce
– osobní rozvoj a možnost profesního růstu
– vzdělávání, supervize
– nástup od 1. listopadu 2013

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici prosím zašlete strukturovaný životopis a návrh a stručný popis alespoň dvou skupinových aktivit rozvíjejících měkké kompetence, které by podle Vás vhodně doplnily nabídku služby Celsuz – Sociální rehabilitace, a to na emailovou adresu: marcela.konecna@charita.cz nejpozději do pátku 25. října 2013 do 12:00 hodin. Do předmětu zprávy uveďte „Sociální pracovník 0,5 úvazek“. S případnými dotazy se můžete obrátit na výše uvedený email nebo na tel. 739 389 111.
Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/socialni-rehabilitace. Pohovory proběhnou v týdnu od 29. do 31. října 2013. Pokud se vám do 29. října neozveme, znamená to, že jste nebyli vybráni k osobnímu pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný/á kandidát/ka. Vaše osobní údaje budou zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, nejdéle však 1 rok od jejich zaslání. Organizaci můžete kdykoli požádat o smazání nebo opravu osobních údajů.

e-mail: marcela.konecna@charita.cz
web: http://celsuz.cz/socialni-rehabilitace