Sociální pracovník (Dvůr Králové nad Labem)

Farní Charita Dvůr Králové nad Labem hledá sociálního pracovníka/sociální pracovnici do služby Sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi.

Nástup: únor 2018

Náplň práce:
  • Sociální pracovník pracuje s rodinami v terénní i ambulantní formě
  • Poskytuje základní sociální poradenství, jedná se zájemci o službu, uzavírá smlouvy, realizuje individuální plánování, je klíčovým pracovníkem rodin, monitoruje lokality, aktivně vyhledává a oslovuje potenciální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti
  • Podílí se na prezentaci služby i organizaci
  • Spolupracuje s návaznou sociální sítí

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce nebo speciální pedagogika dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách platném znění
  • Ztotožnění se s firemní kulturou
  • Aktivní znalost standardů kvality soc. služeb a zákona č. 108/2006
  • Schopnost týmové i samostatné práce
  • Trestní bezúhonnost
  • Uživatelská počítačová gramotnost
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Prohlubování a zvyšování kvalifikace
  • Týmové i individuální supervize
  • Prostor pro seberealizaci
  • Zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti
  • Stabilní a dobré finanční ohodnocení, nástupní mzda dle délky praxe od 19 000,- 5 týdnů dovolené, sick day

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení: Strukturovaný životopis Motivační dopis na téma: „Co vnímáte jako nedílnou součást práce s rodinou“ zasílejte na adresu: metodik@charitadk.cz. Kopie dokladu o nejvyšším dosažením vzdělání Uzavírka přihlášek je 23. ledna 2018

e-mail: metodik@charitadk.cz
web: http://dk.charita.cz/volna-mista/socialni-pracovnik/