Sociální pracovník/ice (Praha-9)

Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 přijme Sociálního pracovníka / sociální pracovnici do domova seniorů.

Požadujeme:

– VOŠ/VŠ vzdělávní v souladu se zákonem 108/2006Sb. a prováděcími předpisu
– Flexibilitu, výborné vystupování, výhodou ŘP.
– dále požadujeme bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, empatii

Nabízíme:

– zajímavou práci ve stabilní organizaci
– částečný úvazek může být flexibilní dle dohody s ostatními pracovníky
– v případě dobré spolupráce perspektiva rozšíření úvazku

Náplň práce:

– sociální šetření, sociální práce, přímá práce s klientem
(mapování potřeb, individální plánování, zprostředkování infromací, pomoc při jednáních, doprovody, spolupráce se sociální sítí kl., veřejnými službami, vedení dokumentace, vedení finančního vyúčtování poplatků za službu)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Ohodnocení: 16000 – 19000,- Kč lokalita: Praha

e-mail: hasnedlova@ssspraha9.cz
web: http://www.ssspraha9.cz