Sociální pracovník/ice pro skupinové aktivity (Brno)

Nevládní nezisková organizace Diecézní charita Brno, služba Celsuz – Sociální rehabilitace hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici sociální pracovník/ice ve skupinových aktivitách Rádi bychom rozšířili nabídku volnočasových a vzdělávacích aktivit pro naše klienty, a proto hledáme člověka:

• který tráví čas různorodými aktivitami (tvůrčí a umělecké, pohybové, kulturní apod.)
• se zkušenostmi s vedením zážitkových aktivit i s výukou ve skupině
• se znalostmi, dovednostmi a tréninkem v oblasti měkkých kompetencí (zejména komunikace)
• s nápady, jak připravit pravidelný program pro skupinu lidí
• který se rád potkává s lidmi a povídá si
• který umí lidi kolem sebe aktivizovat a povzbudit

Dále požadujeme vzdělání dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách trestní bezúhonnost výhodou pedagogické vzdělání

Náplň práce:
Vytvoření a vedení několika pravidelných aktivit volnočasového charakteru lektorování a trénink měkkých kompetencí v rámci workshopů účast na poradách, intervizích a supervizích administrativní práce související s poskytováním služby zástup v dalších aktivitách služby.

Nabízíme:
– práci na 0,5 úvazek (do konce roku 2014)
– příjemné pracovní prostředí a dobré technické zázemí
– zodpovědnou a samostatnou náplň práce
– možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu – vzdělávání, supervize

Nástup od 1. července 2013. V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici prosím zašlete strukturovaný životopis a návrh a stručný popis alespon dvou skupinových aktivit, které by podle vás vhodně doplnily nabídku služby Celsuz – Sociální rehabilitace, a to na emailovou adresu: klara.dobiasova@charita.cz nejpozději do úterý 11. června 2013. S případnými dotazy se můžete obrátit na výše uvedený email, nebo na tel. 736 529 359.

Více informací o naší službě najdete na http://celsuz.cz/socialni-rehabilitace. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech, I. kolo ve dnech 11. – 19. června, II. kolo ve dnech 21. – 25. června. Pokud se Vám do 14. června neozveme, znamená to, že jste nebyli vybráni k osobnímu pohovoru.

e-mail: klara.dobiasova@charita.cz