Sociální pracovník (Liberecký a Moravskoslezský kraj)

 
LORM hledá dva sociální pracovníky pro hluchoslepé. Do Libereckého kraje a do Moravskoslezského kraje.
 
LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s. hledá na poloviční úvazek kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Liberec a v rámci Libereckého kraje a na plný úvazek kolegyni/kolegu pro terénní sociální práci s osobami s hluchoslepotou při Poradenském centru Ostrava a v rámci Moravskoslezského kraje.
 
Zákonnou podmínkou je vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oborech speciální pedagogika/sociální práce nebo příbuzném oboru, praxe a zkušenosti z práce se zrakově či sluchově handicapovanými výhodou.
 
Předpokladem je bydliště v Liberci/Ostravě, výborné organizační a komunikační schopnosti, znalost práce na PC na dobré úrovni, flexibilita, pracovitost, zodpovědnost a spolehlivost.
 
Nabízíme práci v profesionálním a přátelském týmu s možností dalšího vzdělávání v oboru.
 
Výběrové řízení se uskuteční v průběhu března/dubna, nástup možný od května 2015. 
 
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pro pozici v Liberci zasílejte do 8. dubna 2015 na adresu info@lorm.cz, v předmětu zprávy uveďte „Pracovník pro Poradenské centrum Liberec“. 
 
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem pro pozici v Ostravě zasílejte do 15. dubna 2015 na adresu info@lorm.cz, v předmětu zprávy uveďte „Pracovník pro Poradenské centrum Ostrava“. 
 
Další informace na tel.: 777 764 191, Mgr. Petra Zimermanová. 
 
Organizace:
LORM – Společnost pro hluchoslepé z.s.
Zborovská 62, Praha 5

e-mail: info@lorm.cz
web: http://www.lorm.cz/