Sociální pracovník/pracovnice (Moravskoslezský kraj)

Dobrá rodina, o.p.s. hledá do svého týmu zájemce o pozici sociální pracovník/pracovnice pro doprovázení pěstounských rodin v Moravskoslezském kraji.

Požadujeme:

– splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č.359/1999 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí
– bezúhonnost
– komunikativnost
– empatii
– zájem o problematiku náhradní rodinné péče
– časovou flexibilitu,
– znalost práce na PC,
– ochotu cestovat,
– ŘP a osobní automobil výhodou/není podmínkou

Náplň práce:

– přímá práce s pěstounskými rodinami – zajišťování servisu
– návštěvy a konzultace v rodině
– kontakt s biologickou rodinou dítěte
– zajišťování servisu služeb pro pěstouny
– vedení dokumentace
– jednání s úřady
– účast na seminářích a vzdělávacích aktivitách
– v případě zájmu i možnost lektorování vzdělávacích seminářů

Nabízíme:

– školení a kurzy pro zaměstnance
– práci v příjemném prostředí a kolektivu
– možnost osobního růstu a rozvoje

Nástup: dle dohody
Ohodnocení: 22 000 Kč
Lokalita: Moravskoslezský kraj

Typ pracovně právního vztahu: DPP, PS i na částečný úvazek

Svůj strukturovaný životopis s aktuální portrétovou fotografií zašlete na adresu: info@dobrarodina.cz. Do předmětu e-mailu uveďte – MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ.

web: http://www.dobrarodina.cz/