Sociální pracovník NZDM (Český Brod)

Občanské sdružení LECCOS vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník do NZDM Klub Zvonice.

Požadujeme:

vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
trestní bezúhonnost
zájem a informovanost o práci v NZDM
zkušenost z NZDM, případně s prací s dětskou/ adolescentní skupinou
dobré organizační a komunikační schopnosti
pracovní nasazení, svědomitost, samostatnost

Nabízíme:

práci v malém kolektivu
pravidelnou supervizi
profesní podporu, možnost dalšího profesního růstu
možnost dalšího vzdělávání v oboru
odpovídající platové ohodnocení
pružnou pracovní doba
snadnou dostupnost z centra Prahy – vlakem za 39 minut

Náplň práce:

přímá práce s dětmi a mládeží v NZDM (sociální a sociálně-pedagogická práce)
zajišťování technických podmínek pro realizaci služby
vedení výkaznictví a administrativy
spolupráce na rozvoji služby
výjezdní sociálně pedagogicky zaměřené akce

Kontakt:

Občanské sdružení LECCOS,
Jana Kratochvílová, 604 251 302
‘Nám. Arnošta z Pardubic 31, 28201 Český Brod, Česká republika

e-mail: nouza.jaroslav@gmail.com
web: http://leccos.cz/