Sociální pracovník NZDM (Kutná Hora)

Prostor plus o.p.s vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici sociální pracovník v mobilním Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež Klubus v Kutné Hoře. NZDM Klubus poskytuje služby v autobusu, který je speciálně upraven a zajíždí do vyloučených lokalit v Kutné Hoře.

Náplň práce:
  • sociální práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let ohroženými sociálně patologickými jevy
  • sociální, pedagogická, preventivní, aktivizační činnosti
  • práce s komunitou
  • ambulantní i terénní práce
  • administrativní práce, vedení dokumentace
  • spolupráce s návaznými službami a institucemi

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ, SŠ vzdělání humanitního zaměření (sociální práce, sociální pedagogika apod.) a oborům jiného zaměření se zájem o doplnění dalšího vzdělávání dle požadavků §110 zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • věk minimálně 21 let
  • osobnostní zralost
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • předpoklady k samostatné i týmové práci, spolehlivost
  • způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Výhodou:

  • praxe v sociální práci
  • znalost cizího jazyka (Aj, Nj)
  • řidičské oprávnění C

Nabízíme:

  • zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • nástupní plat 17.000,- Kč s možností navýšení po zkušební době
  • zázemí etablované organizace
  • kreativní práce s mladými lidmi
  • profesní podporu (pravidelnou supervizi, intervizi)
  • podporu ve vzdělávání
  • příležitost k profesnímu růstu
  • práci v přátelském kolektivu
  • místo výkonu práce: Kutná Hora

Váš životopis a motivační dopis zasílejte do 3. 3. 2017 na emailovou adresu: milos.brezina@prostor-plus.cz, tel: 601 374 601. Termín nástupu: ihned (! Do předmětu, prosím, uveďte „Výběrové řízení – sociální pracovník NZDM Klubus Kutná Hora“!). K ústnímu pohovoru pozveme e-mailem nebo telefonicky pouze vybrané kandidáty splňující stanovené požadavky. Dále si vyhrazujeme právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace. Více informací o organizaci můžete nalézt na adrese: www.prostor-plus.cz.

e-mail: milos.brezina@prostor-plus.cz