Sociální pracovník/pedagog/psycholog (Praha)

Organizace Letní dům hledá kolegy do svého týmu pro službu Kousek domova.

Pracovní náplň:
  • Vícedenní pobyty pro děti z dětských domovů ve věku 7 – 15 let
  • Příprava a realizace pobytů
  • Vedení klientské dokumentace, plánování s klienty, kontakt s klíčovými vychovateli
  • Pravidelné návštěvy dětských domovů a individuální/ skupinová setkání s dětmi
  • Podpora činnosti organizace (zapojení se do akcí pro veřejnost – dobročinný bazar, komunitní slavnosti v dětských domovech)

Vyžadujeme:

  • min. Bc. vzdělání sociálního směru (uchazeč splňuje požadavky dle Zákona o sociálních službách)
  • Zkušenost v práci s dětmi výhodou Ukončený nebo započatý terapeutický výcvik výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní pozice úvazek 0,5 (pracovní smlouva)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Supervizní vedení
  • Práce v týmu
  • Platové podmínky dle možností neziskového sektoru
  • Nástup možný od ledna 2019

e-mail: andrea.blahovcova@letnidum.cz
web: www.letnidum.cz