Sociální pracovník/pracovnice (Břeclav)

Diecézní Charita Brno, Domova svaté Agáty Břeclav, hledá sociálního pracovníka/sociální pracovnici pro matky s dětmi.

Popis pracovní pozice:
  • sociální poradenství
  • sociální práce s uživateli služby (tvorba osobních individuálních plánů)
  • nácvik sociálních dovedností
  • motivace a podpora uživatelů
  • zprostředkování návazných služeb
  • účast na tvorbě metodik střediska
  • zajištění chodu azylového domu pro matky s dětmi
Požadujeme:
  • VOŠ nebo VŠ vzdělání v sociální oblasti (odborná kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službácjh)
  • znalost standardů kvality sociálních služeb, zkušenost s jejich implementací v praxi výhodou
  • zájem pracovat s cílovou skupinou
  • komunikační dovednosti
  • organizační dovednosti, samostatnost, zodpovědnost
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • další vzdělávání
  • zázemí velké a stabilní organizace
  • nerovnoměrná pracovní doba s režimem v 12 hodinových směnách
  • nástup 1. června 2016
Náležitosti přihlášky: Strukturovaný životopis, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Datum ukončení přijímání přihlášek: 28.3.2016

Kontaktní osoba: Leona Balgová, tel. 605 233 404, email: leona.balgova@charita.cz

Ústní pohovory s úspěšnými uchazeči proběhnou 19.4.2016