Sociální pracovník/pracovnice (Brno)

Sdružení Práh, pomáhající lidem s psychotickým onemocněním, vypisuje výběrové řízení
na dva pracovníky na pozici sociální pracovník.

Pracovní náplň:
Přímá práce s uživateli ve službě Sociální rehabilitace a Chráněné bydlení např. individuální plánování s uživatelem služby, individuální práce s uživatelem služby, vedení skupinových aktivit, vedení písemné a elektronické dokumentace atd.

Typ úvazku: plný

Požadujeme:
– odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka (zák. č.108/2006 Sb.)
– vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné
– spolehlivost
– samostatnost
– dobré komunikační a organizační schopnosti
– empatii
– psychickou odolnost
– schopnost práce v týmu
– znalost práce na PC

Nabízíme:
– platové ohodnocení 13 000 – 15 000 dle praxe + osobní ohodnocení +zvl. příplatek
– 5 týdnů dovolené ročně
– smysluplnou a kreativní práci v přátelském kolektivu
– zaškolení v metodě Psychosociální rehabilitace
– psychiatrické minimum
– supervizi a další vzdělávání

Podmínkou pro účast na výběrovém řízení je zaslání životopisu, motivačního dopisu a dotazníku pro uchazeče, který je ke stažení na www.prah-brno.cz. Uchazeči, kteří nepošlou všechny potřebné dokumenty, nebudou do výběrového řízení zařazeni.

Životopis, motivační dopis a dotazník pro uchazeče zasílejte do 13. 6. 2014 do 12hod, e-mailem na: vaclav.buchta@prah-brno.cz nebo na adresu: Sdružení Práh, Tuřanská 12, 620 00 Brno.

Výběrové řízení se uskuteční: 24. 6. 2014 vybraní uchazeči do ústního kola budou předem kontaktováni do 20. 6. 2014

Předpokládané datum nástupu: 1. 7. 2014

Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání emailem.

Kontaktní osoba:
Václav Buchta, vedoucí Chráněného bydlení, tel: 606 586 440 nebo 539 051 116
Více informací: na www.prah-brno.cz

e-mail: vaclav.buchta@prah-brno.cz
web: www.prah-brno.cz