Sociální pracovník / pracovnice (České Budějovice)

Jihočeské centrum pro zdravotně postižené a seniory o.p.s. hledá vhodné kandidáty na obsazení pracovní pozice sociální pracovník/pracovnice.

Náplň práce:

  • poskytování poradenství pro osoby se zdravotním (zejména se sluchovým) postižením a seniory,
  • organizace a koordinace sociálně aktivizačních činností pro zdravotně postižené a seniory

Úvazek: Plný úvazek, jednosměnný provoz, nerovnoměrná pracovní doba.

Mzda: od 13. 700,- Kč hrubého

Pracovní poměr: od 1. 3. 2015

Místo výkonu práce: Jihočeské centrum pro zdravotně postižené o.p.s., pracoviště České Budějovice, Staroměstská 2608, 370 04 České Budějovice

Požadavky na uchazeče o práci:

1) Vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění:

  • Vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost.
  • Vysokoškolské vzdělání (Bc. či Mgr.) v oborech zaměřených na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku.

2) Další požadavky:

  • Trestní bezúhonnost.

Profil uchazeče:

  • velmi dobrá znalost zákona o sociálních službách a s ním souvisejících právních předpisů
  • velmi dobrá znalost práce na PC (word, excel, outlook)
  • organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • schopnost samostatného odpovědného jednání
  • motivace pro práci v neziskové organizaci a pro práci se zdravotně postiženými a seniory
  • schopnost jednat a efektivně komunikovat s lidmi
  • zodpovědnost, spolehlivost, rozhodnost, důvěryhodnost, empatie

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • osobní a profesní rozvoj v rámci organizace
  • pracovní notebook a mobil

Kontaktní údaje pro přihlášení:

Jihočeské centrum pro zdravotně postižené o.p.s.
SNP 559, 383 01 Prachatice
Mgr. Hana Vlasáková, DiS. – ředitelka
el. 721 001 422
e-mail: reditelka@jczps.cz
www.jczps.cz.

Profesní životopisy a motivační dopisy zasílejte do 15. 2. 2015 na email: reditelka@jczps.cz.

Uchazeči, kteří splní vzdělanostní požadavky, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

web: http://www.jczps.cz/