Sociální pracovník/pracovnice (České Budějovice)

Centrum na podporu integrace cizinců se sídlem v Českých Budějovicích pro Jihočeský kraj
hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici sociální pracovník/pracovnice.

Požadujeme:
  • VOŠ, VŠ vzdělání humanitního směru (nejlépe sociální práce)
  • prokazatelná odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. podmínkou!
  • multikulturní toleranci a komunikační dovednosti
  • uživatelskou obsluhu PC
  • ŘP skupiny B
  • komunikativní znalost angličtiny nebo ruštiny výhodou
  • ochotu dále se vzdělávat
Náplň práce:
  • sociální poradenství pro klienty – cizince z třetích zemí (mimo EU) se zaměřením na práci v terénu
  • monitoring potřeb a situace cizinců v regionu
  • prevence vzniku sociálně patologických jevů
  • tvorba podkladů pro realizaci projektu EIF
Nabízíme:
  • odpovědnou a zajímavou práci
  • zařazení v platové třídě 10 dle NV č. 564/2006 Sb.
  • odborný růst a účast na firemních vzdělávacích akcích
  • zaměstnanecké výhody zaměstnance organizační složky státu
Místo výkonu práce: České Budějovice

Nástup: dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou (40 hod/týden), poté možnost prodloužení dle délky trvání projektu.

Informace o projektu: www.integracnicentra.cz
Informace o organizaci: www.suz.cz.

U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracoviště MV v Praze. Zájemci zašlou: strukturovaný životopis a motivační dopis do 19. června 2016. Uchazeči, kteří nebudou pozváni k personálnímu pohovoru nebudou dále kontaktováni.