SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE-KOORDINÁTOR/KA OSOBNÍ ASISTENCE – Nový Jičín, Kopřivnice

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.s. vypisuje výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE-KOORDINÁTOR/KA OSOBNÍ ASISTENCE.

Náplň práce:
Poskytování odborného sociálního poradenství v poradně pro osoby se zdravotním postižením, občanské poradně, koordinaci osobní asistence.

Požadujeme:
Požadované vzdělání v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání (příp. vysokoškolské vzdělání) sociálního nebo sociálně pedagogického směru (blíže § 110 uvedeného zákona). Dále požadujeme trestní bezúhonnost.

Další požadavky:

  • nadprůměrné komunikační dovednosti, opravdový zájem o pomoc druhým, empatii, samostatnost, psychickou odolnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem, schopnost vyhledávat informace,
  • je nutná minimálně základní orientace v systému sociálního zabezpečení (včetně předpisů vztahujících se k osobám se zdravotním postižením), základní znalost v dluhové problematice vítaná,
  • znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, internet).

Nabízíme:
smysluplnou a zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí, pět týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, dle dosažených pracovních výsledků možnost postupného přiznání osobního příplatku.

Pracovní úvazek je plný (tj. 40 hodin týdně), místo výkonu práce Nový Jičín, Kopřivnice.

Výběrové řízení bude minimálně tříkolové. V prvním kole budou zájemci vybíráni na základě zaslaných životopisů, druhé kolo se bude týkat písemných testů (vztahující se k ověření znalostí práce na PC, systému sociálního zabezpečení), třetí kolo bude formou ústního pohovoru. Své životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte nejpozději do 18.9.2012 na email: czp.novyjicin@czp-msk.cz.

Písemné testy a ústní pohovory budou probíhat v termínu od 20.9.2012. O přesném termínu budou vybraní uchazeči informováni telefonicky. Neúspěšní uchazeči budou informováni emailem.

e-mail: czp.novyjicin@czp-msk.cz
web: http://www.czp-msk.cz/detasovane_novy_jicin.php