Sociální pracovník/pracovnice (Ostrava)

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní středisko sv. Lucie – sociální rehabilitace na pracovní pozici sociální pracovník/ce.

Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek (jednosměnný provoz)
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zajímavou a smysluplnou práce
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • podporu v dalším vzdělávání, možnost osobního růstu a profesního rozvoje
Pracovní náplň:
  • účast na realizaci rozšíření kapacity sociální služby v Charitě Ostrava
  • sociální práce a poradenství poskytované rodinám s dětmi a jednotlivcům v tzv. startovacích bytech
  • účast na tvorbě metodik sociální služby
  • vedení dokumentace uživatelů
Požadujeme:
  • splnění odborné způsobilosti pro výkon sociálního pracovníka dle zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • výborné komunikační schopnosti a psychickou odolnost
  • znalost standardů kvality sociálních služeb
  • znalost práce na PC
  • ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením, a Etickým kodexem Charity ČR
  • motivaci k práci s cílovými skupinami
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou

Zázemí pro výkon práce: Charitní středisko sv. Lucie – sociální rehabilitace, Erbenova 486/48, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Startovací byty jsou na území městských obvodů: Ostrava–Vítkovice, Ostrava–Jih, Ostrava-Radvanice a Moravská Ostrava a Přívoz.

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, kteří splňují požadovaná kritéria, mohou zasílat strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu cho.lucie@charita.cz, nejpozději do 31. 10. 2017.

Termín nástupu: 1. 12. 2017

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční v listopadu 2017.

Bližší informace: Bc. Eliška Horňáková, vedoucí Charitního střediska sv. Lucie, tel. č.: 553 034 170, mobil: 731 534 061, cho.lucie@charita.cz nebo na www.ostrava.charita.cz.

e-mail: cho.lucie@charita.cz