Sociální pracovník/pracovnice (Ostrava)

CHARITA OSTRAVA vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům bl. Matky Terezy – azylový dům a noclehárna na pracovní pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE.

Nabízíme:
plný pracovní úvazek
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou a smysluplnou práci
zázemí stabilní neziskové organizace
podporu v dalším vzdělávání

Pracovní náplň:
sociální práce s uživateli služby (koordinace individuálního plánování)
sociální poradenství
nácvik sociálních dovedností
zprostředkování návazných služeb
účast na tvorbě metodik střediska
podílení se na zvyšování kvality sociální služby a implementace SQSS
vedení dokumentace uživatelů (včetně elektronické databáze)

Požadujeme:
splnění kvalifikačních předpokladů pro výkon sociálního pracovníka podle §109 a §110 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách
praxe v oboru na pozici sociálního pracovníka výhodou
výborné komunikační schopnosti a psychická odolnost
řidičský průkaz sk. B
znalost práce na PC
ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava a etickým kodexem Charity Česká republika
motivaci k práci s lidmi sociálně vyloučenými a sociálním vyloučením ohroženými

Místo výkonu práce: Charitní dům bl. Matky Terezy – azylový dům, noclehárna, Dolní brána 57, Nový Jičín

Zájemci o uvedenou pracovní pozici, splňující požadovaná kriteria, mohou zaslat v termínu do 25. 8. 2013 přihlášku do výběrového řízení spolu se svým životopisem a motivačním dopisem (max.1 A4) na adresu: Charita Ostrava, Charitní dům bl. Matky Terezy, Dolní brána 57, 741 01 Nový Jičín nebo na email: marcel.broz@charita.cz

Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2013

Bližší informace: Marcel Brož, vedoucí Charitního domu bl. Matky Terezy, tel.: 556 709 240, mobil: 736 480 865, e-mail: marcel.broz@charita.cz, www.ostrava.charita.cz