Sociální pracovník/pracovnice SAS (Most)

Diakonie ČCE – Středisko sociální pomoci v Mostě vyhlašuje výběrové řízení na místo sociální pracovník sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění v neziskové organizaci ve službě Sociální práce v ohrožených rodinách Most (sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi s dětmi dle zákona o sociálních službách), ambulance služby v Mostě, Tř.Budovatelů 2759, Business Centrum (výkon zaměstnání v ambulanci a hlavně v terénu)
  • pracovní poměr na dobu určitou, s možností dalšího rozšíření po zapracování
  • účast na celospolečensky prospěšných aktivitách
Požadujeme:
  • odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění (vzdělání VOŠ, VŠ sociálního zaměření)
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz skupiny B – podmínkou!
  • dobré organizační schopnosti
  • komunikační schopnosti, empatii
  • administrativní schopnosti (práce na PC, Office, internet)
  • zájem o problematiku péče o ohrožené děti
  • ochotu pracovat převážně v terénu (i v sociálně vyloučených lokalitách)
  • zásadovost, spolehlivost
  • aktivní přístup
  • odolnost vůči stresu, velmi dobrý zdravotní a psychický stav
Náplň práce:
  • přímá práce s ohroženými rodinami, návštěvy a konzultace v rodině
  • kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími organizacemi
  • vedení dokumentace
  • odpovědnost za průběh a naplňování individuálního plánu rodiny
Nástup: 1.1.2016

Přihlášky do výběrového řízení:
Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis (rozsah maximálně jednu stranu A4) a kopii o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na adresu: leckova@most.diakonie.cz nejpozději do 13.11.2015.

Kontaktovat budeme pouze uchazeče, kteří splňují kvalifikační požadavky.

Další informace sdělí Bc. Monika Lecková, telefon 739 244 692.