Sociální pracovník/pracovnice (Ústí nad Labem)

Poradna pro integraci, z.ú., hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici Sociální pracovník/pracovnice-odborné sociální poradenství pro cizince do Ústí nad Labem.

Místo práce: Velká Hradební 33, 400 01, Ústí nad Labem
Forma práce: plný úvazek, smlouva na dobu určitou do 31.12.2015

Náplň práce:

– poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou po celém Úst. kraji
– poskytování přímé asistence na Odděleních pobytu cizinců v Ústecké kraji

Požadujeme:

– vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce či příbuzném oboru dle zákona č.108/2006 Sb.
– zájem pracovat v organizaci poskytující pomoc legálně usazeným cizincům
– praxi min. 1 rok na pozici sociálního pracovníka
– řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
– kreativitu, časovou flexibilitu
– komunikativnost, přátelské vystupování, schopnost pracovat v týmu
– samostatnost, zodpovědnost
– ochotu učit se novým věcem
– znalost anglického jazyka podmínkou, výhodou znalost ruštiny
– IT dovednosti (Word, Excel, Outlook)
– Na pozici bude vyžadována zkouška odborné způsobilosti

Výhodou:

– zkušenost s prací s cizineckou problematikou
– zkušenost s projektovou dokumentací

Nabízíme:

– zajímavou a rozmanitou práci s cizinci žijícími v Ústeckém kraji
– mzda 24 000,- Kč
– práci v malém kolektivu zavedené neziskové organizace
– supervizi

Termín nástupu: ihned

Zašlete nám prosím e-mailem svůj strukturovaný životopis (do předmětu napište: Výběrové řízení).

Kontakt:

Adresa: Poradna pro integraci
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem
Kontaktní osoba: Bc. Hana Semerádová

web: www.p-p-i.cz