Sociální pracovník PPI Ústí nad Labem

Nezisková organizace Poradna pro integraci hledá sociálního pracovníka s nástupem od 1.5.2012

Místo práce: Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem

Forma práce: plný úvazek

Pozice: sociální pracovník – odborné sociální poradenství pro cizince

Náplň práce:

  • poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou po celém Ústeckém kraji
  • poskytování pracovního poradenství se zaměřením na pomoc při vyhledávání pracovních míst a při zahájení podnikání
  • koordinování kurzů českého jazyka a kurzů PC pro cizince
  • vedení projektové dokumentace, evaluace a reportování projektu
  • propagace projektu

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce či příbuzném oboru dle § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách
  • zájem pracovat v organizaci poskytující pomoc legálně usazeným cizincům
  • praxi min. 1 rok na pozici sociálního pracovníka
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
  • kreativitu, časovou flexibilitu
  • komunikativnost, přátelské vystupování, schopnost pracovat v týmu
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka
  • IT dovednosti (Word, Excel, Outlook)

Výhodou:

  • zkušenost s prací s cizineckou problematikou
  • zkušenost s projektovou dokumentací
  • znalost dalšího cizího jazyka

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci s cizinci žijícími v Ústeckém kraji
  • nástupní mzdu 17 000,- Kč
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • práci v mladém kolektivu zavedené neziskové organizace
  • supervizi

Termín nástupu: 1.5.2012

Zašlete nám prosím e-mailem svůj strukturovaný životopis (do předmětu napište: Výběrové řízení).

Adresa:

Poradna pro integraci
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem
Kontaktní osoba: Bc. Hana Semerádová

e-mail: hana.semeradova@p-p-i.cz
web: http://p-p-i.cz/detail-zpravy/vyberove-rizeni-socialni-pracovnik/