Sociální pracovník / pracovnice – vedoucí pro nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ponorka (Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:

manažerská činnost v rámci menšího týmu, přímá práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 6 do 26 let, spolupráce s dalšími organizacemi a subjekty, reprezentace služby na veřejnosti

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Nástup: listopad 2021, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku,
  • smysluplnou a zajímavou práci,
  • profesní a osobnostní růst,
  • prostor pro uplatnění vlastní kreativity,
  • práci pod supervizí a odborným vedením, vzdělávání,
  • rozvoj v oblasti managementu, legislativy a standardizace sociální práce,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
  • předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
  • znalost zákona o sociálních službách,
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • schopnost samostatné práce,
  • loajalitu, spolehlivost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • odvahu k diplomatickému prosazování zájmů služby,
  • nadšení pro vedení malého týmu,
  • možnost práce především v odpoledních hodinách,
  • trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

  • zkušenost s prací na podobné pozici,
  • řidičský průkaz sk. B.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis, profesní životopis a návrh koncepce řízení služby (max. dvě strany A4) do 10. 10. 2021 na e-mail alzbeta.vasickova@zdar.charita.cz

 Bližší informace: Mgr. Alžběta Vašíčková, vedoucí Ponorky – NZDM, mob.: 777 755 436, e-mail alzbeta.vasickova@zdar.charita.cz