Sociální pracovník / pracovnice (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici
Sociální pracovník / pracovnice pro sociální rehabilitaci Klub v 9 – centrum služeb pro podporu duševního zdraví

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní sociální práce s lidmi s duševním onemocněním
  • vedení související agendy

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: duben 2021

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na 1,0 úvazku,
  • spolupráci v přátelském a kreativním týmu,
  • možnost podílet se na rozvoji multidisciplinárního týmu,
  • profesní růst v oboru a možnost seberealizace,
  • práci pod supervizí,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • vzdělání dle zákona o sociálních službách,
  • aktivního řidiče sk. B,
  • schopnost týmové spolupráce,
  • samostatný a zodpovědný přístup,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • pozitivní a empatický přístup,
  • osobnostní vyrovnanost a odolnost vůči stresu,
  • trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

  • zkušenost přímé práce s lidmi s duševním onemocněním,
  • aktivní a kreativní přístup.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 10. 3. 2021
na e-mail ivana.ptackova@zdar.charita.cz

Bližší informace: Bc. Ivana Ptáčková, mob.: 777 756 410, email: ivana.ptackova@zdar.charita.cz