Sociální pracovník (Praha)

Společnost Hornomlýnská, o.p.s. poskytovatel registrovaných sociálních služeb vyhlašuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník.

Ročně poskytneme cca 15.000 hodin přímé péče dětem se zdravotním postižením z Prahy a Středočeského kraje ve věku od 3 do 15 let.

Náplň práce sociálního pracovníka

  • nábor nových osobních asistentů
  • komunikace s osobními asistenty
  • koordinace osobních asistentů v návaznosti na poptávku zájemců o službu
  • komunikace se zájemci o službu osobní asistence (rodiče dětí)
  • vedení a koordinace schůzek se zájemci o službu osobní asistence a osobními asistenty
  • jednání se spolupracujícími mateřskými a základními školami
  • vedení dokumentace služby
  • standardizace služeb – podílení se na úpravě a tvorbě standardů kvality a metodik služby
  • vzdělávání osobních asistentů
  • základní sociální poradenství

Nabízíme

  • samostatnou, smysluplnou a tvůrčí práci s možností
  • zázemí zavedené organizace dlouhodobě působící v sociálních službách
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost supervizí a dalšího vzdělávání
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v mladém kolektivu
  • pracovní smlouvu s úvazkem 0,5 – 1
  • nástup od 1. listopadu 2016

Požadujeme

  • minimálně VOŠ, VŠ sociálního směru, kvalifikace pro pozici sociálního pracovníka dle § 110 zákona 108/2006 Sb.
  • orientaci v problematice sociálních služeb
  • základní orientace v krizové intervenci
  • velmi dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • schopnost aktivně naslouchat
  • kladný vztah k dětem se zdravotním postižením a jejich rodinám
  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, pro aktivní přístup
  • praxi v oboru sociální práce

Průběh výběrového řízení

– 1 kolo: životopisy

  • příjem životopisů do 19. 8. 2016
  • vyhodnocení životopisu do 26. 8. 2016 2 kolo

– 2 kolo: osobní pohovory

  • k osobním pohovorům budou pozvání kandidáti, kteří uspějí v prvním kole
  • osobní pohovory proběhnou v období od 29. 8. 2016 do 9. 9. 2016 3 kolo

– 3 kolo: závěrečný pohovor

  • závěrečné pohovory proběhnou s kandidáty, kteří uspějí ve druhém kole
  • konečné výsledky výběrového řízení budou oznámeny všem kandidátům zařazeným do 3 kola.

Životopisy s motiváčnými dopisy zasílejte přímo na adresu: neuvirt@hornomlynska.cz ; do předmětu zprávy uveďte: “Výběrové řízení – Sociální pracovník”

e-mail: neuvirt@hornomlynska.cz
web: http://www.jobs.cz/pd/1128892030/?rps=202