Sociální pracovník (Praha)

Společnost Hornomlýnská, o.p.s. hledá nového kolegu/novou kolegyni do pracovního týmu odlehčovací služby pro děti s postižením na pozici sociální pracovník/ce.

Od kandidátů požadujeme:
  • VOŠ, nebo VŠ v sociálním směru (splněná kvalifikace pro práci sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb.)
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost k práci
  • spolehlivost, zodpovědnost, schopnost pracovat samostatně
  • kreativitu, empatii, pozitivní vztah k dětem s postižením
  • výborné komunikační dovednosti
  • předchozí pracovní zkušenost s pozicí sociálního pracovníka výhodou, není však podmínkou, rádi nového pracovníka zaučíme

Náplň práce:

  • vedení dokumentace služby
  • individuální plánování služby (tvorba a revize individuálních plánů uživatelů),
  • základní sociální poradenství
  • komunikace s uživateli a jejich zákonnými zástupci
  • podílení se na úpravě a tvorbě standardů kvality služby
  • vedení vstupních schůzek se zájemci o službu
  • podílení se na metodickém zajištění služby, částečně práce v přímé péči s dětmi s postižením

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v organizaci s dlouholetou tradicí v poskytování registrovaných sociálních služeb
  • práci na plný (případně zkrácený) pracovní úvazek
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • hezké pracovní prostředí
  • kvalitní zaučení na pracovní pozici a možnost dalšího profesního rozvoje
  • zajištění pravidelného vzdělávání dle vlastního výběru, pravidelné supervize,
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • mladý a přátelský kolektiv, pružnou pracovní dobu, pravidelné teambuildingové akce
  • 2 hodiny týdně na pohyb a relaxaci v rámci pracovní doby
  • 25 dnů dovolené a 3 sick days

Nástup ihned nebo dle dohody. Výběrové řízení je 3 kolové: 1. kolo – zpracování a hodnocení strukturovaných životopisů a motivačních dopisů, 2. kolo – osobní pohovor s vybranými uchazeči, 3. kolo – vybraní uchazeči budou pozváni k praktické části přijímacího řízení. V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis do 15. 10. 2018. Z výběrového řízení budou vyřazeni všichni uchazeči, kteří nepošlou motivační dopis, který je nutný poslat v příloze jako samostatný soubor. Více informací najdete na webových stránkách společnosti: www.hornomlynska.cz.

e-mail: vedouci.os@hornomlynska.cz
web: http://www.lmcg2.com/pd/1311006723/?rps=202