Sociální pracovník (Praha)

Dílny tvořivosti přijmou sociálního pracovníka/sociální pracovnici do terapeutické dílny.

Náplň práce:
  • podíl na poskytování denního programu sociálně terapeutické dílny – poskytování individuální a skupinové podpory lidem po poškození mozku a s mentálním postižením; poskytování asistence při nácviku a vykonávání osobní hygieny, jídle, oblékání a nácviku orientace po městě
  • zodpovědnost za aktualizaci metodiky poskytované služby
  • podíl na prezentaci činnosti organizace, spolupráce s dalšími subjekty v oblasti zdravotní a sociální péče
  • spolupráce s dobrovolníky, stážisty a jejich metodické vedení
  • podíl na realizaci vzdělávacích a fundraisingových aktivit

Požadujeme:

  • vzdělání odpovídající kvalifikaci sociálního pracovníka (dle Zákona o soc. Službách)
  • schopnost rychle se učit novým věcem, vybírat či určovat relevantní priority
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost a flexibilitu
  • zájem o profesionální růst a různorodou práci
  • fyzickou zdatnost, odolnost vůči stresu
  • kreativní a pozitivní přístup k řešení různorodých situací, zájem o přímou práci s cílovou skupinou

Nabízíme:

  • zajímavou a činorodou práci v dynamickém kolektivu
  • možnost seberealizace, podílet se na přípravě a realizaci inovativních projektů
  • supervizi a další příležitosti k odbornému i osobnímu růstu
  • pracoviště v příjemném prostředí Podskalí u Rašínova nábřeží
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days

V případě zájmu zasílejte svůj životopis a motivační dopis na e-mail castulik@dilnytvorivosti.cz nejpozději do 20. 6. 2017, do předmětu uveďte Výběrové řízení. Pohovory budou probíhat od 15. – 30. 6. 2017. Nástup co nejdříve. Kontaktní osoba: Jitka Častulíková, ředitelka.

e-mail: castulik@dilnytvorivosti.cz
web: http://dilnytvorivosti.cz