Sociální pracovník (Praha)

Organizace Letní dům hledá sociální pracovníky/pracovnice pro podporu pěstounů a pěstounských rodin.

Pracovní náplň:
  • mapování situace rodiny
  • koordinace poskytování sociálních, vzdělávacích, terapeutických a jiných služeb
  • podpora pěstounů a dětí při kontaktu s biologickými rodiči
  • spolupráce s OSPOD a dalšími organizaci v rámci síťování služeb
  • vedení spisové dokumentace
  • práce převážně v terénu, v odpoledních hodinách

Očekáváme:

  • vzdělání VŠ/VOŠ sociální práce, speciální nebo sociální pedagogika, předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 49a zákona č. 359/1999 Sb
  • čistý trestní rejstřík
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • ochota učit se novým věcem
  • smysl pro humor a kreativní přístup
  • praxe v sociální oblasti vítána, terapeutický výcvik výhodou

Co nabízíme:

  • úvazek 0,5 (s možností pozdějšího navýšení)
  • výše mzdy (10.000,- až 11.000,-)
  • pravidelnou supervizi a doplňující vzdělávání
  • otevřený, podpůrný kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Předpokládaná doba nástupu: únor/březen 2018

e-mail: lucie.krisova@letnidum.cz
web: www.letnidum.cz