Sociální pracovník (Praha)

Nezisková organizace Poradna pro integraci hledá sociálního pracovníka pro práci s rodinou.
Místo práce: Opletalova 921/6, 110 00 Praha 1
Forma práce: plný úvazek, na dobu určitou
Pozice: sociální pracovník
Nástup: červen 2021

Náplň práce

· poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou v dalších regionech ČR (dle potřeby)
· sociální práce s rodinou, poskytování rodinného poradenství
· organizace volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi

Požadujeme

· VŠ vzdělání v souladu s § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách, popř. VOŠ sociálního směru
· ŘP sk. B (aktivní řidič)
· zájem pracovat v organizaci poskytující pomoc cizincům
· schopnost pracovat v týmu · samostatnost, zodpovědnost
· schopnost empatie
· znalost angličtiny nebo ruštiny na úrovni umožňující poskytování odborného poradenství
· schopnost práce s PC

Výhodou

· zkušenost s prací s cizineckou problematikou
· praxe v oboru sociální práce
· zkušenost s poskytováním krizové intervence

Nabízíme

· zajímavou a rozmanitou práci
· možnost realizace vlastních nápadů
· supervizi (skupinovou i individuální)
· pravidelné vzdělávání s ohledem na potřeby pracovníka

Zašlete nám prosím do 16.5.2021 svůj strukturovaný životopis a motivační dopis popisující vztah k sociální práci, práci s rodinou a práci s cizinci na email monika.korabova@p-p-i.cz. Do předmětu napište: Výběrové řízení.