Sociální pracovník pro NDC Lorenc (Přerov)

Nízkoprahové denní centrum Lorenc vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici sociální pracovník.

Pracovní poměr: úvazek 1,0 (možno i zkrácený úvazek)

Předpokládaný nástup: říjen 2023

Náplň práce:

  • ambulantní a terénní forma práce
  • sociální práce s osobami, které se ocitli v těžké životní situaci spojené s absencí stabilního bydlení
  • pomoc se zajištěním základních životních potřeb těmto osobám (prostřednictvím sociálního poradenství a materiální pomoci)

Požadavky:

  • vzdělání VOŠ/VŠ nebo absolvent kvalifikačního kurzu pracovníka v sociálních službách  dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • trestní bezúhonnost
  • akceptace poslání a hodnot Charity
  • odpovědnost, kreativita, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • znalost standardů kvality sociálních služeb výhodou
  • zkušenosti práce s lidmi ohroženými sociálním vyloučením jsou vítány

Co nabízíme:

  • zázemí stabilní organizace
  • nestereotypní práce (výkon terénní nebo ambulantní formy služby, zapojení do pracovních rehabilitací s klienty, osvěta veřejnosti v otázkách problematiky osob bez domova, volnočasové aktivity s klienty aj.)
  • zaškolení odborným pracovníkem
  • malý, přátelský a podporující tým – neformální pracovní atmosféra plná humoru a pochopení v příjemném prostředí
  • práce, která dává smysl
  • pravidelná týmová, příp. individuální supervize
  • dobré kafe a další zaměstnanecké výhody v organizaci
  • otevřenost novým nápadům pro zvyšování kvality služby
  • zaměstnanecké benefity: stravné, pracovní mobil, 25 dní dovolené
  • mzda od 27 025Kč, po zkušební době navýšení o osobní ohodnocení

Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu. Doklady zasílejte v elektronické podobě do 10. 10. 2023 na e-mailovou adresu: adela.trumberova@prerov.charita.cz

Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.