Sociální pracovník Říčany u Prahy

Do našeho týmu hledáme sociálního pracovníka/sociální pracovnici

Pracoviště: Říčany, ul.Tyrše a Fugnera
Nástup: 10/2017
Smlouva: HPP na dobu určitou (s následným prodloužením)

Vaše CV a motivační dopisy zasílejte na modredvere@modredvere.cz a to nejpozději do 13. 6. 2017. Poté vás budeme informovat o pozvání k ústnímu pohovoru, který bude probíhat dne 21. 6. 2017 v Kostelci nad Černými lesy.
Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v proběhu zrušit.

Úvazek: 1,0

Náplň práce :
• Ambulantní a terénní poskytování služeb Sociální rehabilitace, Sociálně aktivizačních služeb a případně také Krizové pomoci
• Realizování jednání se zájemci o službu
• Individuální plánování s klienty
• Poskytování individuálního sociálního poradenství
• Poskytování individuálních i skupinových programů
• Vedení dokumentace k poskytovaným službám
• Spolupráce na rozvoji organizace (porady, supervize, strategické plánování atp.)

Požadujeme:
• Ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání odpovídající kvalifikačním požadavkům na pozici sociálního pracovníka/sociální pracovnice dle 108/2006 Sb.
• Znalost metod a teorií sociální práce
• Základní orientaci ve standardech kvality sociálních služeb
• Základní orientaci v právní problematice související s naší cílovou skupinou
• Bezúhonnost a zdravotní způsobilost
• Výcvik v krizové intervenci tváří v tvář (alespoň základní kurz)

Výhodou je:
• Řidičský průkaz skupiny B
• Zkušenost s kontaktem s cílovou skupinou
• Ukončený sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik
• Reference z předchozího pracoviště.

Nabízíme:
• 3 dny sick-days
• Týmově i klientsky zaměřené skupinové supervize (1x za měsíc)
• Intervizní podporu
• Individuálně nastavované následné vzdělávání (dle 108 / 2006 Sb.)
• Možnost aktivně ovlivňovat rozsah a podobu nabízených služeb.
• Nástupní plat od 20.000 do 21.000,- Kč dle stupně ukončeného vzdělání a předchozí praxe s cílovou skupinou (v rámci sociálních služeb).

Těšíme se na setkání se s Vámi, Tým Modrých dveří

e-mail: modredvere@modredvere.cz
web: http://www.modredvere.cz/cz/14.hledame-socialniho-pracovnika