Sociální pracovník SAS (Brno)

Organizace DROM vypisuje výběrové řízení na sociální pracovníky/pracovnice do Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Náplň práce:
  • terénní sociální práce s rodinami v nepříznivé sociální situaci
  • vedení příslušné administrativy
  • spolupráce s dalšími institucemi HPP, plný úvazek, pracovní smlouva na dobu určitou do února 2021
  • místo výkonu práce: Brno
  • hrubá mzda: 24 000 – 25 000 Kč
  • nástup: 1. března 2018

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (minimálně vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost nebo vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)
  • bezúhonnost
  • spolehlivost
  • schopnost samostatné práce v terénu
  • výborné komunikační schopnosti
  • znalost práce na PC
  • uchazeči s praxí v terénní práci budou upřednostněni

Nabízíme:

  • flexibilní pracovní dobu
  • nadprůměrné platové ohodnocení v oboru a další benefity
  • zajímavou a odpovědnou práci v terénu
  • možnost průběžného vzdělávání, profesního rozvoje a seberealizace
  • práci v zavedené a respektované organizaci s dlouholetou praxí

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu patricie.hanzlova@drom.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru. Předpokládaný nástup vybraného pracovníka je 1. března 2018. Na přihlášky nesplňující některý z požadavků nebudeme reflektovat. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta.

e-mail: patricie.hanzlova@drom.cz
web: http://www.drom.cz/cs/drom-romske-stredisko/tiskove-zpravy/hledame-nove-kolegy-kolegyne.html