Sociální pracovník SAS (Český Brod)

LECCOS, z.s., se sídlem v Českém Brodě, přijme na plný nebo částečný úvazek sociální pracovnici/sociálního pracovníka pro Sociálně – aktivizační služby pro rodiny s dětmi.

Náplň práce:
  • přímá práce s rodinami v terénu a v poradně, související administrativa
  • spolupráce s dalšími institucemi
  • spolupráce na rozvoji služby

Požadujeme:

  • vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru dle zák. 108/2006 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • orientaci v související legislativě
  • výhodou je praxe ve službách pro rodiny s dětmi
  • řidičský průkaz B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • práci v malém, dobrém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu dalšího profesního růstu
  • pravidelnou supervizi
  • odpovídající platové ohodnocení
  • dobré spojení vlakem na trase Praha – Pardubice

Předpokládaný nástup: ihned

Svůj profesní životopis a motivační dopis posílejte na adresu: LECCOS, z.s. nám. Arnošta z Pardubic 31 282 01 Český Brod nebo e-mailem na adresu: petr@leccos.cz telefon: 603 819 233 www.leccos.cz.

e-mail: petr@leccos.cz
web: http://www.leccos.cz