Sociální pracovník SAS pro rodiny s dětmi (Žďár nad Sázavou)

Hledáme sociálního pracovníka, pro kterého je výzvou pomáhat rodinám v náročných životních situacích a nechce svoji práci dělat od stolu. Studujete nebo jste vystudoval/a sociální práci, jste kreativní, baví Vás hledat řešení nových situací, chcete se podílet na dalším rozvoji naší služby a nebojíte se jezdit autem v létě i v zimě? V naší sociálně aktivizační službě hledáme třetího parťáka do týmu.

Sociální pracovník sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi

Náplň práce:

  • sociální práce s rodinami, které se ocitly v tíživé životní situaci
  • poradenství týkající se zaměstnání, bydlení, finančního hospodaření, vztahů v rodině, rozvoje dětí, upevňování rodičovských kompetencí, komunikace s úřady a dalšími institucemi
  • vedení potřebné dokumentace, tvorba individuálních plánů

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: leden 2024, popřípadě dle domluvy

Nabízíme:

  • v roce 2023 dohodu o provedení práce, od 1. 1. 2024 pracovní smlouvu na 1,0 úvazku, popřípadě jinak dle domluvy
  • smysluplnou a různorodou práci
  • zaučení a odborné vedení
  • možnost podílet se na dalším rozvoji služby
  • odborné vzdělávání a supervizi
  • zázemí stabilní organizace, zaměstnanecké benefity

Požadujeme:

  •  vzdělání potřebné pro pozici sociálního pracovníka (min. VOŠ)
  • předpoklady pro práci s rodinami v dlouhodobé nepříznivé sociální situaci v jejich domácím prostředí
  • možnost pracovat v odpoledních hodinách
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič/ka
  • trestní bezúhonnost

Kontakt:

  • v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis do 24. 9. 2023 na e-mail: johana.hubkova@zdar.charita.cz
  • bližší informace vám poskytne Johana Hubková, mob.: 733 741 566

Další informace naleznete na webu Oblastní charity Žďár nad Sázavou.