Sociální pracovník / pracovnice pro zařízení Charitní pečovatelská služba (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici sociální pracovník / pracovnice pro zařízení Charitní pečovatelská služba.

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí, poskytování péče
  • jednání se zájemci, vedení individuálního plánování
  • vedení dokumentace uživatelů, statistik služby
  • spolupráce při tvorbě metodik a pravidel služby
  • komunikace s dalšími službami a institucemi

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí

Nástup: leden 2022, popř. dle domluvy

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci,
  • možnost seberealizace, další vzdělávání,
  • práci na plný, případně zkrácený úvazek,
  • možnost podílet se na rozvoji služby,
  • práci v příjemném kolektivu,
  • zaměstnanecké benefity,
  • zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (VOŠ nebo VŠ),
  • předpoklady pro práci s lidmi,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
  • trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

  • praxi v sociálních službách.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email: petra.jezova@zdar.charita.cz do 20. 11. 2021.

Bližší informace: Petra Ježová, DiS., tel. 777 155 374,
email: petra.jezova@zdar.charita.cz