Sociální pracovník se seniory (Praha)

Středisko sociálních služeb Městské části Praha 9 – Domov seniorů, hledá sociálního pracovníka pro práci se seniory na poloviční úvazek.

Požadujeme:

– VOŠ/VŠ vzdělání v souladu se zákonem 108/2006Sb. a prováděcími předpisy v aktuálním znění
– flexibilitu, výborné vystupování
– výhodou ŘP.
– dále požadujeme bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, empatii, …

Náplň práce:

– sociální šetření, sociální práce
– přímá práce s klientem
(mapování potřeb, individální plánování, zprostředkování infromací, pomoc při jednáních, doprovody, spolupráce se sociální sítí kl., veřejnými službami, vedení dokumentace, vedení finančního vyúčtování poplatků za službu)

Pracovní poměr na dobu určitou s možnosí prodloužení.

Nabízíme:

– zajímavou práci ve stabilní organizaci
– plat na plný úvazek cca 18.000,- Kč, dle praxe

Nástup možný ihned.

Strukturovaný životopis a motivační dopis posílejte do 31.01.2015 na email hasnedlova@ssspraha9.cz

e-mail: hasnedlova@ssspraha9.cz
web: http://www.ssspraha9.cz/