Sociální pracovník/ce v domově pro seniory – Praha 9

Koho hledáme? Sociální/ho pracovníka/ci do našeho domova pro seniory.

Kdo jsme? Jsme dlouhá léta fungující neziskovou organizací, která působí v oblasti sociální a zdravotní. Zaměřujeme se na zapojení mladých lidí, ale především na seniory a osoby se zdravotním postižením.

Co požadujeme? Splněné předpoklady dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, znalost systému sociálních služeb a systému sociálního zabezpečení – znalost příslušných právních norem, bezúhonnost. Samozřejmostí je empatie, psychická odolnost, trpělivost, umění jednání s lidmi, pečlivost, pracovitost, respektování hranic, zodpovědnost, komunikativnost, schopnost sebereflexe, týmová práce, realistický přístup, schopnost naslouchat, vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením. Praxe je výhodou; nebráníme se ani absolventům.

Co nabízíme? Nabízíme práci v malém kolektivu pracovníků v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí. Možnost získat nové praktické zkušenosti i v oblasti zavádění standardů kvality sociálních služeb a jejich aplikaci.

Nástup od? Od 1. 12. 2012 nebo dle dohody.

Máte zájem o pracovní pozici? Zašlete svůj strukturovaný životopis (obsahující minimálně: kontakt, dosažené vzdělání/kvalifikaci, praktické zkušenosti – předešlé vzdělání), prostou kopii dokladu o Vašem nejvyšším vzdělávání a výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) nejdéle do 15. 11. 2012 na adrese Bří. Venclíků 1070, 198 00 Praha 9 – Černý most.

Doklady je možné předat na dané adrese osobně. Obálku označte „Výběrové řízení – sociální pracovník“

V případě dalších informací nás kontaktujte tel. 281 863 421 Na základě zhodnocených podkladů Vás pozveme na pohovor. Všichni přihlášení zájemci budou vyrozuměni o výsledku.

e-mail: kadleckova@cckp9.cz
web: http://www.cckp9.cz/