Sociální pracovník sociální rehabilitace (Říčany u Prahy)

Olivova dětská léčebna, o.p.s. se sídlem v Říčanech u Prahy vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka či pracovnice. Náplní práce je zejména komplexní zajištění programu  sociální rehabilitace.

Požadavky:
– VŠ či VOŠ sociálního směru (splnění podmínek pro výkon profese sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb.)
– zkušenosti s prací s ohroženými dětmi a rodinami
– zkušenosti s tvorbou a aktualizací standardů kvality sociálních služeb
– výborné komunikační a organizační dovednosti
– schopnost týmové spolupráce
– zodpovědnost, proaktivní přístup
– trestní a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost
– sebezkušenostní výcvik výhodou

Nabízíme:
– zajímavou práci s možností seberealizace
– sbírání zkušeností ze sociální i ze zdravotní oblasti
– spolupráci v týmu odborníků (psycholog, lékaři, vychovatelé…)
– stravování, v případě zájmu možno jednat i o ubytování

Náplň práce:
– kompletní zajištění chodu programu sociální rehabilitace:
–komunikace s OSPOD a rodinami
–přijímání a provázení klientů
–stanovování zakázky a kontrola jejího naplňování ve –spolupráci s psychologem a dalšími pracovníky
–vypracovávání dílčích a závěrečných zpráv o pobytu
–příslušná administrativa
-aktualizace standardů sociálních služeb
-spoluformulování koncepce rozvoje organizace

V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu sekretariat@olivovna.cz do 4.7.2013. Do předmětu napište “SP 7/13” Předpokládaný nástup v průběhu července.

Adresa:
Olivova 224
251 01 Říčany u Prahy

Kontaktní osoba: Ing. Kverková
telefon: 323 619 188

web: http://olivovna.cz/