Sociální pracovník/speciální pedagog (Brno)

Příspěvková organizace DROM, romské středisko vypisuje výběrové řízení na pozici Sociální pracovník/speciální pedagog v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež DROM.

  • Úvazek 1,0
  • Nástup k 1. 10. 2014
  • Vhodné pro absolventy

Náplň práce:

Sociální pracovník/speciální pedagog zajišťuje kurz předškolní přípravy pro děti ve věku 3 – 6 let a podílí se na denní službě v NZDM DROM podle harmonogramu. Jeho práce převážně spočívá v poskytování služeb uživatelům služby a evidence práce:

  • připravuje a realizuje předškolní stimulační aktivity (3 – 6 let);
  • vede a aktualizuje individuální plány uživatelů služby (6 – 20 let);
  • připravuje a realizuje vzdělávací, preventivní a volnočasové aktivity pro uživatele služby a vypracovává metodické listy;
  • eviduje práci s uživateli služby.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • schopnost učit se novým věcem
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu

Nabízíme:

  • kreativní práci v mladém týmu
  • další vzdělávání v oboru
  • pravidelnou supervizi
  • plat 20 tisíc Kč hrubého

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 19.9.2014 na e-mail: jana.brenkova@drom.cz

Kontaktní osoba: Mgr. et Bc. Jana Břenková, mobil: 602 784 434

Vybraní uchazeči budou kontaktováni telefonicky nebo e-mailem a pozváni k ústnímu pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát.

Hlavním posláním příspěvkové organizace DROM, romské středisko je poskytovat sociální služby v souladu se zákonem č. 108 /2006 Sb. o sociálních službách, zmírňovat rizika sociálního vyloučení a napomáhat zlepšení životní situace osob ohrožených sociálním vyloučením prostřednictvím nabídky sociálních služeb: nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, terénní programy a dalších aktivit. Více informací na www.drom.cz.

e-mail: jana.brenkova@drom.cz
web: http://www.drom.cz/cs/drom-romske-stredisko/