Sociální pracovník/terapeut (Praha)

Psychiatrická nemocnice Bohnice hledá v rámci doplňování týmu vhodné uchazeče/uchazečky na obsazení pozice: sociální pracovník/terapeut.

Popis pozice:

– Jedná se o pozici sociální pracovník/terapeut v Centru psychosociálních služeb
– Individuální a skupinová práce s klienty
– Vedení dokumentace, administrativa
– Spolupráce s NNO, zejména pak poskytovateli služeb lidem s duševním onemocněním
– Individuální plánování, mapování situace v oblastech bydlení, práce, volného času a potřebnosti sociálních služeb
– Samostatné rozhodování, sdílení informací v týmu

Požadujeme:

– Vysokoškolské vzdělání se sociálním zaměřením
– Praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním
– Pozitivní přístup k cílové skupině
– Samostatnost, flexibilitu, týmovost, komunikativnost, důslednost
– Uživatelská znalost práce na PC
– Orientace v extramurální péči
– Schopnost sebereflexe
– Trestní bezúhonost
– Cízí jazyk výhodou
– ŘP sk. B výhodou
– Psychoterapeutický výcvik (i započatý) výhodou

Nabízíme:

– Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou, resp. rodičovskou dovolenou)
– Odpovídající finanční ohodnocení (dle stupnice platových tarifů) a zaměstnanecké výhody
– Příjemné prostředí
– Až 6 týdnů dovolené
– 5 dní na další vzdělávání
– Pravidelná supervize
– Zvýhodněné závodní stravování
– Možnost využití rekreačního objektu nemocnice

Nástup nejdříve 1.2.2016 nebo podle dohody

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8, IČO 00064220 zpracovávala a uchovávala v personální databázi pouze pro účely náboru a výběru zaměstnance v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutí údajů je dobrovolné. Souhlas s jejich zpracováním a uchováním můžete kdykoliv odvolat. Současně tím potvrzujete, že poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a přesné.

Kontakt:

Zaměstnavatel: Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa: Ústavní 91/7, 182 00 Praha – Bohnice, Česká republika