Sociální pracovník v sociální rehabilitaci (Jihlava)

O. s. VOR Jihlava vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice Sociální pracovník v sociální rehabilitaci

Pracovní náplň:

– sociální práce s klienty sociální rehabilitace v ambulantní a terénní formě služby

Požadavky:

– vzdělání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
– pracovní zkušenosti v sociální práci s klienty minimálně dva roky
– komunikační dovednosti
– organizační schopnosti, schopnost samostatné práce, tvůrčí přístup
– bezúhonnost výhodou
– řidičský průkaz B, aktivní řidič

Nabízíme:

– odpovídající platové ohodnocení
– úvazek 1,0
– spolupráci v týmu
– supervizi a metodické vedení
– možnost profesního růstu a seberealizace
– podporu formou dalšího vzdělávání

V případě zájmu zašlete profesní životopis a motivační dopis na adresu: Simona Mertlová, O.s. VOR Jihlava, Komenského 36 a, 586 01 Jihlava nebo emailem na s.mertlova@os-vor.cz

Přihlášky k výběrovému řízení přijímáme do 15. 5. 2015. Na základě posouzení přihlášky budou vybraní uchazeči pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční na začátku června.

e-mail: s.mertlova@os-vor.cz
web: http://www.os-vor.cz