Sociální pracovník / poradce pro odlehčení péče (Praha)

Organizace A DOMA z.s. hledá do projektu Rodina základ péče o lidi s duševním onemocněním a podpora jejích rodinných pečujících: Sociálního pracovníka / poradce pro odlehčení péče

Pracovní náplň:

  • Spolupráce s rodinným průvodcem/sociálním pracovníkem, který primárně diagnostikuje nepříznivé situace.
  • Spolupráce s multidisciplinárním týmem.
  • Pomoc osobám s duševním onemocněním podat žádosti o sociální dávky, vyhledat lékaře, organizace cílené pomoci.
  • Vyhledávání návazných sociálních služeb nebo zajištění dobrovolníků.
  • Pomoc při splnění “Rodinného snu” klientům projektu.

Požadavky:

  • VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce.
  • Velice dobré organizační a koordinační schopnosti.
  • Schopnost naslouchat a komunikovat, sociální cítění.
  • Zkušenosti práce s osobami staršími 18 let s duševním onemocněním či seniory s duševním onemocněním.
  • Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word.
  • Vhodné pro studenty VŠ sociální práce nebo VOŠ.

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 0,5 na dobu určitou do dubna 2022, nástup dle dohody.
  • Plat 14.500,- Kč hrubého při 0,5 úvazku.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Služební telefon a PC.
  • Pracoviště u metra C Pankrác.

Účast ve velice prestižním projektu, který je komplexním zaměřením na podporu pečujících osob v České republice ojedinělý.

Výběrové řízení bude probíhat v měsíci květnu a zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV nejpozději do 31.5.2021 na adresu: administrativa@a-doma.cz.